Daytona 500: A NASCAR rajongók mérlegelik Joe Nemechek Trump 2020 autóját

A NASCAR Az Xfinity sorozat szezonját február 15-én kezdte meg a NASCAR Racing Experience 300-mal a Daytona Nemzetközi Speedway-n. Joe Nemechek, aki részmunkaidőben vezet a Mike Harmon Racing verseny számára, a versenytársak között volt, és a járművével megfordult. Láthatóan versenyeztek egy Chevrolet Camaro-ban, amelyet a Trump / Pence 2020 matricákkal dobtak ki.

'Megtiszteltetés számomra, hogy támogathatjuk Nemechek urat, és visszatérhetünk valódi amerikai értékek Amerikába, áthidalva az elfelejtett amerikaiak közötti szakadékot a kellõen megválasztott elnökünk hivatalban tartása érdekében' - mondta a PAC Igazgatótanácsa nyilatkozatában. 'Reméljük, hogy a néma többség összejön, hogy támogasson minket az' Amerika nagyszerű tartása '-on.'

A verseny valójában szombaton zajlott, ami azt jelentette, hogy Nemechek nem fogja elérni a pályát a Daytona 500 versenytársai. Ehelyett a fia, John Hunter versenyezne. Nemechek fiának 75-1 esélye van arra, hogy belépjen a vasárnapi akcióba, és várhatóan nem lesz a legjobb befejező között a 'Nagy amerikai verseny' során. John Hunternek azonban továbbra is apja lesz a támogatása.

Miután megtekintették a Trump / Pence 2020 autó fényképeit, a rajongók különféle módon reagáltak. Néhányan minden bizonnyal elbocsátottak és készek voltak benyújtani szavazatukat a közelgő választásokra. Másoknak azonban csak undorodott a szponzorálás után.

Csúszik egy / 7

A Trump / Pence autóval a Twitteren felvetett fényképekkel némi kezdeti zavart váltottak ki. Az 56 éves Nemechek valóban versenyzett a Daytona 500-on? Karrierje ezen a pontján nem teljes munkaidős pilóta, így a rajongók nem hitték, hogy részt vesz.

Számos felhasználó tett néhány magyarázatot vasárnap elején. Rámutattak, hogy ez az autó nem szerepel a Daytona 500-ban. Már versenyeztek.

Csúszik kettő / 7

A szombaton futó Nemechek versennyel az elnök néhány rajongója úgy hangzott, hogy a Camaro versenyezhessen a Daytona Nemzetközi Autópályán. Tanúi akartak lenni a győzelmet biztosító kampányautóról. Bár a jármű pillantása nagyon ritka volt.

Amint néhány rajongó rámutatott a közösségi médiában, a Trump / Pence 2020 autó nem volt megmutatva a FOX közvetítés során. Meg akarták tudni, miért hozták ezt a döntést. A válasz gyorsan a felhasználóktól származik, amelyek rámutattak Nemechek 16. helyére.

Csúszik 3 / 7

Trump elnök olyasvalaki, aki minden alkalommal beszélgetést kezdeményez, amikor nyilvánosságra kerül, függetlenül attól, hogy politikai funkcióban vagy sporteseményen vesz részt. A szombati verseny sem volt kivétel. A Twitter felhasználói láttak egy nevét viselő autót, és több érvre válaszoltak.

Nem hiányzott olyan üzenet, amely az elnököt támogatta, de ugyanolyan számú volt az a pozíció, amely komolyan nem kedveli az őt. Néhány felhasználó azt is remélte, hogy Nemechek összeomlik és megsemmisül az Xfinity sorozat versenyén.

Csúszik 4 / 7

Nemechek nem élvezte a túlságosan sikeres napot a szombati pályán, az Xfinity sorozat versenyének 16. helyezettjével. Néhány rajongó számára ez tökéletes jele annak, hogy az elnök a következő választásokon ítélve volt. Bár sokan mások nem értettek egyet.

Ahogyan egy NASCAR rajongó elmagyarázta, a Trump / Pence autó szombati túlélése nem jelentett semmit. A 16. helyet Nemechek sem végezte el. Ez a verseny nem befolyásolja a közelgő választásokat.

Csúszik 5 / 7

Hagyható-e Trump számára az újválasztás kampánya az Xfinity Series verseny során? Számos olyan felhasználó volt a közösségi médiában, akik nem hitték ezt. Azt mondták, hogy a politikának és a sportnak teljesen külön kell lennie. Bár ez nem egyetemes vélemény volt.

Amint néhány rajongó rámutatott a közösségi médiában, ez az évszak, amikor a politikai hirdetések átveszik a rádiót, a televíziót és az internetet. Nem szabad elkerülni az állandó üzeneteket arról, hogy az egyes jelöltek miért fogják megmenteni az országot, vagy örökre elítélik.

Csúszik 6 / 7

Mivel Trump neve autót díszített a szombat versenyen, a Twitter-en voltak olyan felhasználók, akik azonnal kérdéseket tettek fel a NASCAR prioritásaival kapcsolatban. A sport hivatalosan támogatja-e az elnök újraválasztási kampányát?

Ha ez a helyzet, voltak olyan felhasználók, akik úgy érezték, hogy a Nemecheket és a NASCAR-ot is büntetni kell. Azt akarták látni, hogy az autó súlyosan megsérült, ahelyett, hogy a Daytona Nemzetközi Gyorspályán versenyzne.

Csúszik 7 / 7

Azok számára, akik szeretik az elnököt, a NASCAR akció hétvége tökéletes volt. Szombaton láthatták a Trump / Pence 2020 autóversenyt a pálya körül, amely csak a Daytona 500 fő marsalkájává váló elnök számára késztette a helyet.